Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Úvod

Zámečnictví
Zabývám se běžnou záměčnickou prací ze všech možných druhů materiálu(ocel,nerez,hliník,měď,mosaz).Svařováním menších konstrukcí,mříží,rámů,držáků atd.

Kovářství
Zabývám se uměleckou kovařinou a vším, co k ní patří. Výrobou plotů, zábradlí, grilů, nábytku, ale také plastikami a dekoracemi.

 

 

Zabývám se výrobou z ocele, nerezu, hliníku, mědi a mosazi. Poctivé kovářské a zámečnické práce až po strojní zpracování. Sleduji aktuální trendy v mnoha odvětvích designu konstrukce a výroby. Navrhnu vlastní návrhy výrobku ,ale také pracuji s technockými výkresy a tech. dokumentací! Snažím se, aby byl zákazník vždy spokojem s výrobkem a dohodnout co nejlepší řešení. Možnosti mám prakticky neomezené a vyrábíme od kovářských a zámečnických prací jako např.: ploty, brány, mříže, plastiky, postele, zahradní nábytek, krbové nářadí, příbory, barové potřeby, osvětlení, Až po výrobu konstrukčně složitějších mechanických součástek a vybavení pojízdných dílen, kde je kladen důraz na co nejlepší využití prostoru. Nebo prostě jen víte, že něco chcete, ale nevíte co?! Nemusíte se bát společným úsilím na to příjdeme!

TOPlist